Promenada Inimilor
cros pentru clasele I-VIII
Vă așteptăm să alergăm împreună pentru noi și pentru inimile noastre
![cros 01](https://www.scoalateliu.ro/wp-content/uploads/2020/07/cros-01-300x150.jpg 300w, https://www.scoalateliu.ro/wp-content/uploads/2020/07/cros-01-768x384.jpg 768w, https://www.scoalateliu.ro/wp-content/uploads/2020/07/cros-01-600x300.jpg 600w, https://www.scoalateliu.ro/wp-content/uploads/2020/07/cros-01-370x185.jpg 370w, https://www.scoalateliu.ro/wp-content/uploads/2020/07/cros-01-600x300.jpg 600w, https://www.scoalateliu.ro/wp-content/uploads/2020/07/cros-01-370x185.jpg 370w, https://www.scoalateliu.ro/wp-content/uploads/2020/07/cros-01-600x300.jpg 600w, https://www.scoalateliu.ro/wp-content/uploads/2020/07/cros-01.jpg 1024w)
cros "Promenada Inimilor"
CROS PROMENADA INIMILOR – cros pentru clasele I-VIII, implicare în viața comunității brașovene și în promovarea unui mod de viață sănătos, esențial în prevenția bolilor cardiovasculare.
Traseul Crosului 15 Noiembrie (5 km)a fost urmatorul:
Parcul Industrial Roman – Strada Poienelor – Calea Bucureşti – Spitalul Judeţean – Spitalul Astra – Bulevardul 15 Noiembrie – Intersecția „Trei Alimentare” – Centrul Civic – Biserica de Lemn – Hidromecanica (punct în care trasa optima a traseului se va muta din stânga sensului de alergare spre dreapta) – Tribunalul Brașov – Spitalul CFR