Concurs ocupare post informatician -Anunț

Scoala Gimnazială Teliu cu sediul în Teliu, str. Alex. Petofi nr. 344, jud. Brașov, organizează concurs pentru ocuparea unei funcții contractual vacante în conformitate cu prevederile HG nr. 1336/ 29.10.2022 după cum urmează:

Denumirea postului: Informatician
Numarul posturilor: 1 post vacant
Nivelul postului: functie de executie
Compartiment / Structură: didactic-auxiliar
Durata timpului de lucru: 8 ore pe zi. 40 de ore pe sâptămână
Perioada: nedeterminată

Informații la tel. 0268 518 356, email scgenteliu@yahoo.com, pers. de contact Gabos Denisa Nicoleta, secretar șef

deschide / descarca Anunt .pdf

Anunț

Privind rezultatele probei practice la examenul organizat în data de 25.01.2023, în vederea ocupării unui post vacant de informatician, corespunzător funcțiilor contractuale din cadrul Școlii Gimnaziale Teliu:

deschide / descarca Rezultate .pdf